تاریخچه

شرکت تولیدی ماشین طیور جویبار با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و با بهره گیری از تجربه دیرین خود در طی سالهای اخیر فعالیت رسمی خود را از سال 1359 در صنعت جوجه آغاز نموده و از همان بدو شروع فعالیت خود توانسته سهم بسزایی را در صنعت جوجه کشی کشور بدست.

تفکر بلند مجموعه مبنی بر اصل خودكفایی، اهداف شركت را به سمت تولید ماشین های جوجه كشی با قیمت بسیار پایین تر از نمونه خارجی و كیفیت بسیار بالاتر از آن هدایت نمود بطوریكه در سال 1373 اولین ماشین جوجه كشی ساخت شرکت ماشین طیور جویبار به بهره برداری رسید بطوریکه موجب حیرت همه تولید كننده های صنعت جوجه در کشور گردید.

اعتماد شركتهای جوجه كشی سبب گردید كه این ماشین به تولید انبوه رسیده بطوریكه هم اكنون بیش از 500 دستگاه نصب شده در شركتهای جوجه كشی كشور ساخت شركت ماشین طیور جویبار می باشد و همچنین در سالهای اخیر با نگرشی بلند مدیریت مجموعه سبب گردیده كه به چند كشور همسایه این ماشین آلات فروخته شود و درآمد زیادی را برای كشور بوجود آورد.

یكی دیگر از فعالیتهای این شركت ساخت ماشین های جوجه كشی در سایز های مختلف برای ست و هچ كردن تخم انواع پرندگان زینتی و خانگی بوده كه توانسته سهم بسزایی را در مدت بسیار كم بدست آورد.

نام شركت ماشین طیور توانسته كیفیت را در اذهان مصرف كنندگان و مشتریان محترم خود طنین انداز كرده و همچنین با تولید و نصب بیش  از یك سوم ماشین جوجه كشی در سطح كشور خود را به عنوان یكی از بزرگترین  تولیدكننده برتر در سطح کشور معرفی نماید و همواره با شعار( ما می توانیم )به اهداف بلندتری در این صنعت می اندیشید.
چاپ صفحه